Obsah fóra Verejné strelecké preteky - kalendár
Verejné strelecké preteky - kalendár
pre priaznivcov požovníckej a športovej strežby

FAQFAQ   HžadaHžada   Zoznam užívatežovZoznam užívatežov   Užívatežské skupinyUžívatežské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Brokove strelivo S&B

Prida novú tému   Zasla odpoveď    Obsah fóra Verejné strelecké preteky - kalendár -> Strelivo
Zobrazi predchádzajúcu tému :: Zobrazi nasledujúcu tému  
Autor Správa
Baikal
Site Admin

Založený: 16 január 2005

PríspevokZaslal: Št august 09, 2007 8:57 pm    Predmet: Brokove strelivo S&B Odpoveda s citátom

Ahojte,

aky mate skusenosti s nakupom streliva tejto znacky? V akych cenach sa vam dari nakupovat a ci mate skusenosti aj s mnozstevnymi zlavami pri odbere viac ako 250 ks?
Hanesch
Čumil

Založený: 18 jún 2007

PríspevokZaslal: Ut august 14, 2007 9:49 am    Predmet: Odpoveda s citátom

Kvalita streliva S&B sa v tomto roku podža mňa značne zhorlišila.V extralige s ním striela cca 50% strelcov, avšak mnohokrát sa stane, že náboj nevystrelí, čo je dos vežká nepríjemnos počas preteku. Naviac strelivo dos "kope" hlavne Super Trapky. Preto som prešiel na strelivo NSI GOLD. Je síce o niečo drahšie, ale kludne sa vyrovná strelivu RC3. Pri nákupe 250ks nábojov zžavu asi nedostane nikto. Zžavy sa poskytujú pri nákupe od 5000 ks, vtedy sa dá S&B kúpi za 4,30 až 4,50 Sk.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odosla súkromnú správu
Baikal
Site Admin

PríspevokZaslal: Ut august 14, 2007 12:06 pm    Predmet: Odpoveda s citátom

S tym kopanim, si myslim, ze je to pravda, hlavne u TRAP 28 SUPER. Ja pouzivam TRAP 24 SUPER. Tento rok sa mi ich podarilo nakupit po 4,80 Sk.
Co sa tyka toho zlyhavania respektive neodpalenia, s tym negativnu skusenost nemam. Zatial sa mi v mojej praxi nestalo, ze by naboj zlyhal. Skor si myslim, ze je to zalezitost udernikov a bicieho mechanizmu. Tolko moj nazor a doterajsia skusenost. Mnou pouzivane zbrane:
v minulosti IŽ-12 (16/16x70)
v sucasnosti IŽ27EM-M (12/12x76)
Hanesch
Čumil

Založený: 18 jún 2007

PríspevokZaslal: Ut august 14, 2007 4:38 pm    Predmet: Odpoveda s citátom

Zlyhávanie S&B v tomto prípade nie je chýbou zbrane.Konkrétne prípady boli i teraz na VC ŠKP v Sielnici a stalo sa to dokonca v jednej runde 2x strelcom ktorý používali Perazzi MX 2000 a MX8. MX 2000 bola dokonca "fungovka".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odosla súkromnú správu
Baikal
Site Admin

PríspevokZaslal: Ne august 19, 2007 9:00 pm    Predmet: Odpoveda s citátom

Neviem, ja som vystrielal tisice kusov a nemal som ani jedno zlyhanie. Zeby vynimka potvrdzujuca pravidlo? Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odosla súkromnú správu Zobrazi autorové WWW stránky
arko123450
Čumil

Založený: 18 august 2009

PríspevokZaslal: Ut august 18, 2009 8:54 am    Predmet: OTÁZKA Odpoveda s citátom

Dobrý deň. Mám Berettu 682 GOLD E SPORTING a komoru na naboje 76. zaujímalo by ma či vadí alebo či to ma nejaký vpliv keď používam náboje dlhé iba 70 mm. ďakujem za odpoveď... Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odosla súkromnú správu Odosla e-mail
Baikal
Site Admin

PríspevokZaslal: Ut august 18, 2009 9:47 am    Predmet: Re: OTÁZKA Odpoveda s citátom

arko123450 napísal:
Dobrý deň. Mám Berettu 682 GOLD E SPORTING a komoru na naboje 76. zaujímalo by ma či vadí alebo či to ma nejaký vpliv keď používam náboje dlhé iba 70 mm. ďakujem za odpoveď... Very Happy

z fyzikalneho hladiska tam k urcitemu vplyvu dochadza, ale je tak zanedbatelny, ze v praxi nema ziadny vyznam.
Zobrazi príspevky z predchádzajúcich:   
Prida novú tému   Zasla odpoveď    Obsah fóra Verejné strelecké preteky - kalendár -> Strelivo Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: